Tłumaczenie: polski-hiszpański
Redaktor: SA   
Tłumaczymy z języka polskiego na hiszpański oraz z hiszpańskiego na polski. Teksty zwykłe, jak i specjalistyczne z wielu dziedzin.

Zapewniamy wysoką jakość przekładu oraz szybką i profesjonalną obsługę przy zachowaniu wyjątkowo atrakcyjnych cen.
Wszystkie tłumaczenia, bez względu na ich objętość, czy przeznaczenie, wykonywane są z należytą starannością oraz z zachowaniem wyglądu oryginału.

Zlecenie i odbiór może odbywać się poprzez pocztę elektroniczną, przesyłkę pocztową i kurierską, a także osobiście.
Czytaj
 
Autobus do Hiszpanii
Redaktor: SA   
Plusem połączeń autobusowych jest to, że możemy dzięki nim dotrzeć nie tylko do kilku największych miast hiszpańskich, ale również do tych mniejszych. Jeśli zaplanowaliśmy naszą wycieczkę dużo wcześniej, autobus może być również opcją tańszą.
Drugi plus to przede wszystkim możliwość wyjazdu z kilkudziesięciu polskich miast - a nie jak w przypadku samolotu tylko kilku.
Czytaj
 
Samolotem do Hiszpanii
Redaktor: MK   
Z Polski do kilku hiszpańskich miast regularnie kursują samoloty tanich linii lotniczych.
Węgierskimi liniami Wizzair możemy dolecieć z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy do Barcelony, oraz z Katowic i Warszawy do Madrytu.

Irlandzki Ryanair oferuje loty z Krakowa do Alicante, Barcelony, Madrytu i Malagi, z Gdańska do Alicante, z Poznania do Alicante, Barcelony i Madrytu, z Rzeszowa do Barcelony oraz z Wrocławia do Alicante, Barcelony i Malagi.
Czytaj
 
Niezwykła Hiszpania
Redaktor: AR   
Hiszpania to nie tylko corrida czy tancerze flamenco. To przede wszystkim imponujący i zróżnicowany kraj.

Przebogata historia Iberii znajduje swoje odbicie w pradawnych malowidłach jaskiniowych, pałacach Maurów, ruinach zamków, pozostałościach rzymskich budowli czy gotyckich i renesansowych katedrach.

Różnorodność i zarazem oryginalność Hiszpanii ma swoje źródło w historii kraju, który powstał z połączenia różnych księstw. To zróżnicowanie przetrwało do dziś w różnicach w języku, kulturze a nawet kuchni.

hotele w Hiszpanii | Hiszpania | tanie spanie
 
Managed by IBERIA.PL